смена директора ТОВ

Зміна керівника товариства з обмеженою відповідальністю здійснюється за місцем знаходження товариства.
Першим кроком є подача заяви про звільнення з посади старого керівника загальним зборам учасників та заяви про призначення на посаду нового керівника загальним зборам учасників.
Наступним етапом є проведення загальних зборів учасників, на яких складаються протокол, рішення та реєстр загальних зборів учасників. Дані документи обов’язково підписуються на кожній сторінці всіма учасниками загальних зборів товариства з обмеженою відповідальністю. Печать ставиться на кожній сторінці протоколу та рішення загальних зборів учасників ТОВ. У випадку, якщо протокол чи рішення містяться більше ніж на одному аркуші, то всі аркуші обов’язково зшиваються та ставиться печать ТОВ.
Далі заповнюється реєстраційна картка форми 4 із сайту Державної реєстраційної служби України, на якій ставиться печать товариства, видається директором товариства довіреність на особу, яка буде проводити реєстрацію даних змін, складаються та підписуються накази про звільнення та призначення керівників. Далі платиться реєстраційний збір за проведення змін до відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі.
Отже, в державну реєстраційну службу подаються: реєстраційна картка форми 4, квитанція про сплату реєстраційного збору, наказ про призначення нового керівника, протокол та рішення загальних зборів учасників, реєстр загальних зборів учасників, довіреність.
У випадку правильної подачі документів, Ви відразу будете повідомлені про час наступного візиту для отримання Виписки. Зазвичай термін виготовлення виписки становить п’ять днів.
Отримавши Виписку, Ви далі йдете до Управління статистики у тому ж районі, де проводили державну реєстрацію змін, за довідкою. Для отримання нової довідки, Вам потрібно подати квитанцію про сплату адміністративного збору у розмірі 26 грн., оригінал попередньої довідки зі статистики, заяву, яка заповнюється на місці та доручення від підприємства.
Після отримання довідки зі статистики Ви можете сповістити про зміни керівника банки, де у Вас відкриті рахунки. Для цього подаються дві нотаріальні карточки з підписами нового директора, копія виписки, копія довідки зі статистики, довіреність, копія протоколу загальних зборів учасників, копія наказу про призначення, копія паспорта та ідентифікаційного нового керівника.
У випадку виникнення у Вас питань з приводу реєстрації змін керівника товариства з обмеженою відповідальністю, або Ви бажаєте зареєструвати дані зміни з нашою допомогою – звертайтеся за телефоном (044) 383-55-81. Ми з радістю Вам допоможемо у самі короткі строки.