как открыть ЧП, СПД

Реєстрація фізичної особи-підприємця здійснюється за Вашим місцем прописки у державній адміністрації міста чи району, якщо місто розділене на райони. Для того щоб самому зареєструватися приватним підприємцем Вам потрібно мати лише паспорт та ідентифікаційний код. Першим кроком є визначення видів діяльності якими Ви будете займатися. Так коди Ваших видів діяльності Ви можете знайти на сайті Державної служби статистики України під назвою КВЕД 2010. Кількість видів діяльності якою Ви можете займатися не обмежена чинним законодавством України, але варто пам’ятати що на здійснення певних видів діяльності Вам можливо потрібні будуть додаткові документи дозвільного характеру, тому будьте уважні при виборі категорії справи якою Ви бажаєте зайнятися. Другим кроком є заповнення реєстраційної карточки форми 10, яку Ви можете знайти в Інтернеті на сайті Державної реєстраційної служби України. Дана картка схожа на звичайну анкету, тому труднощів при її заповненні у Вас не має виникнути. Далі Вам потрібно зробити копії паспорту та ідентифікаційного коду та заплатити державне мито за реєстрацію фізичної особи-підприємця. Реквізити та суму на сплату мита Ви можете знайти у реєстраційному відділі державної адміністрації де будете подавати документи.
Отже, Ви маєте при собі оригінал паспорта та коду, їх копії, заповнену та підписану реєстраційну картку форми 10, квитанцію про сплату державного мита. Тепер Ви з цими документами йдете в адміністрацію та подаєте їх.
У випадку правильної подачі документів Вам реєстратор, який прийняв документи, повідомляє коли і в якому кабінеті забрати виписку, яка і буде в подальшому слугувати як підтвердження Вашої державної реєстрації як фізичної особи-підприємця. Зазвичай термін виготовлення виписки становить п’ять днів.
Далі після отримання виписки Ви можете замовити печатку у будь-якій приватній компанії, яка займається виготовленням подібної продукції. Строк виготовлення зазвичай коливається від 20 хвилин і до декількох днів. Наявність печатки у фізичної особи-підприємця являється необов’язковою, тобто Ви можете спокійно працювати і без печатки.
Наступним етапом є відкриття рахунку в банку. Ви вибираєте для себе той чи інший банк і відкриваєте собі рахунок протягом декількох годин.
Далі Вам потрібно визначитися із системою оподаткування. В залежності від виду який Ви виберете і буде залежати чи потрібно Вам йти до податкового органу, і якщо потрібно, то з яким пакетом документів. При реєстрації фізичної особи-підприємця Ви автоматично стаєте на загальну систему оподаткування, тому, якщо Вас така система оподаткування влаштовує, то Вам не потрібно для реєстрації відвідувати податковий орган.
Якщо у Вас виникли питання з приводу реєстрації фізичної особи-підприємця, чи Ви бажаєте зареєструватися з нашою допомогою – звертайтеся за телефоном (044) 383-55-81. Ми завжди будемо раді Вам допомогти.