регистрация ООО Киев

Реєстрація Товариства з обмеженою відповідальністю здійснюється за місцем знаходження товариства. Кількість учасників товариства може коливатися від одного до ста осіб. Учасниками можуть бути як громадяни України та інших держав так і юридичні особи України та інших держав.
Першим кроком є визначення місцезнаходження, назви, кількості учасників та видів діяльності якими буде займатися товариство. Так коди видів діяльності можна знайти на сайті Державної служби статистики України під назвою КВЕД 2010. Кількість видів діяльності, якими може займатися товариство, не обмежена чинним законодавством України. Другим кроком є написання статуту, протоколу, рішення загальних зборів учасників та реєстру учасників, які підписуються усіма засновниками товариства. Статут не обов’язково повинен бути нотаріально посвідченим, а також можливий модельний статут, який взагалі не друкується. Далі заповнюється реєстраційна карточка форми 1, яку Ви можете знайти на сайті Державної реєстраційної служби України. Потім Вам потрібно заплатити реєстраційний збір у розмірі 170 гривень.
Отже, Ви подаєте до реєстраційної служби два примірники статуту, протокол, рішення засновників, реєстр учасників, реєстраційну картку, квитанцію про сплату реєстраційного збору, довіреність від кожного засновника.
У випадку правильної подачі документів Вам повідомлять відразу коли і в якому кабінеті забрати виписку. Термін виготовлення виписки становить п’ять днів.
Після отримання виписки Ви йдете за довідкою до Управління статистики у тому районі де Ви проводили реєстрацію. Для отримання довідки потрібно при собі мати копію та оригінал Виписки (для пред’явлення), квитанцію про сплату державного мита у розмірі 26 грн., довіреність. На місці заповнюється заявка і Вам протягом дня видають довідку.
Далі Ви замовляєте печатку. Наявність печатки у товариства являється обов’язковим. Для її виготовлення ніяких документів дозвільного характеру не потрібно.
Наступним етапом є відкриття рахунку в банку. Для відкриття рахунку потрібна нотаріальна копія статуту товариства, копія довідки зі статистики та виписки, дві нотаріальні карточки з підписами директора, довіреність.
Наступним кроком є визначення із системою оподаткування. В залежності від виду який буде вибраний і буде залежати чи потрібно відвідувати податковий орган, і якщо потрібно, то з яким пакетом документів. При реєстрації, товариство автоматично стає на загальну систему оподаткування, тому, якщо така система оподаткування влаштовує, то не потрібно для реєстрації відвідувати податковий орган. Якщо ні, то для отримання свідоцтва єдиного податку чи свідоцтва податку на додану вартість, подається у кожному окремому випадку свій пакет документів та у строки встановлені Податковим кодексом України.
Якщо у Вас виникли питання з приводу реєстрації товариства з обмеженою відповідальністю, чи Ви бажаєте зареєструватися з нашою допомогою – звертайтеся за телефоном (044) 383-55-81. Ми раді будемо Вам допомогти.